Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Digital Reklamlar | Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Digital Reklamlar

İNTERNET AĞINDA VİTRİNE ÇIKMANIN    ZAMANI GELMEDİ Mİ ? 

Yapılan tüketici davranışı araştırmaları, tüketicilerin bir ürünü satın almadan önce o ürünü satan firmanın imajına dayalı bir güven hissetme ihtiyacı duyduğunu gösteriyor. İş yerini müşterilerine iyi anlatmak için ve güvenini kazanmak için doğru adrestesin. Üstelik bu işlem için hiç bir ücret ödemeyeceksin. İş yerin için birkaç dakikanı ayırarak ve bir tüketici gibi düşünerek potansiyel müşterilerinin merak edebilecekleri her şeyi sayfanda detaylıca anlat, iş yerinin ve ürünlerini fotoğraflarını yayımla, çalışma saatlerini belirt. İŞ YERİNİ HEREKESE TANITMA FIRSATINI ÜCRETSİZ OLARAK KULLANMAYA HAZIR MISIN ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doğru Zamanda Doğru Kişilere Tanıtım Yapın.

Reklamlarınızı, işinize uygun uzaklıktaki müşterilere ve uygun bölgelerde gösteririz. Hedeflediğiniz kullanıcılar, sunduğunuz ürün veya hizmetleri tam da aradıkları anda reklamınızı görürler. Doğru zamanda doğru tıklamalarla gerçek müşterilerin sizi bulmasına yardımcı oluruz.

Minimum tıklama garantisi ile Google AdWords reklamlarından daha fazla verim alın. Daha fazla müşteriye ulaşın:

Facebook’ta Doğru Kişilere Ulaşın

Ürün ve hizmetlerinizi, işinize uygun bölgelerdeki kullanıcılara gösteririz. Bu kişileri yaş, cinsiyet, meslek, ilgi alanları gibi konulara ayırarak hedefleriz. Doğru kişilerden doğru tıklamalar alırsınız.

Satışlarınızı Arttırın. Facebook, pazarlama aktiviteleri için çok güçlü ve etkili bir platformdur. Facebook kullanıcılarını, Facebook sayfanıza ya da web sitenize getirerek, firmanızı tanıtır, varsa form doldurtabilir ya da sizi telefonla aramalarını sağlarız.

Minimum tıklama garantisi ile Facebook reklamlarından daha fazla verim alın. Daha fazla müşteriye ulaşın:

2 yıl önce eklendi.

  • Scroll