Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Siber Saldırı Konulu Yerli Film Geliyor | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
Siber Saldırı Konulu Yerli Film Geliyor

İçinde bulunduğumuz siber çağın yaşantımıza kattığı yeni suçlar, korsanlar yani hack ve hacker'lar.

interneti artık günlük güncelleştirdiğimiz bir kimlik haline getirmemiz ve internete olan bağlılığımız da bizi hacker'lara karşı savunmasız yapıyor.

Hacker'lar her geçen gün daha tehlikeli hale geliyor ve bu popülerlik onların sinemalarda ve televizyonlarda pek çok film, dizi ve programlarda karşımıza çıkmalarını da sağlıyor. Şimdi ise bu filmlere yerli bir yapım ekleniyor Tehdit: Siber Çöküş.

Yapımcı ve Konu

Mascot Film ve m3 Film yapımı olan Tehdit: Siber Çöküş'ün konusu şöyle; 

''Ömrünün uzun bir zamanını siber suça vermiş bir Hacker, devlet tarafından aranmaktadır. Siber Güvenlik Teşkilatı'nın aradığı bu Hacker uluslararası şirketlere zarar vermekte, bir çok şirket ağına sızıp, şirket içi özel bilgileri hackleyerek başka ülkelerdeki kişi ve kurumlara satmaktadır.

2 senedir peşinde oldukları bu Hacker için başlatılan operasyon, başbakanlığa bağlı özel birim Siber Güvenlik Teşkilatı tarafından yürütülmekte ve birimin başında olan başkan Mithat tarafından yakından takip edilmektedir. Amaçları bu Hacker'ı yakalamak, aynı zamanda devlet için etkin bir rolde kullanmaktır. Kod adı Kurtbey olan bu Hacker, iki yılın sonunda bir iş için topladığı hacker grubu yeni bir saldırı girişiminde bulunurlar. Grubun açık vermesi ile Siber Güvenlik birimini harekete geçirirler. Birim hızlı bir şekilde yerlerini tespit etmeye çalışır. Grup verdikleri açıktan dolayı daha fazla gizliliğini koruyamaz ve açığa çıkarak yakalanırlar, ancak grubun lideri olan Kurtbey için her şey yeni başlamaktadır.''

Tehdit: Siber Çöküş, bu yıl Sonbahar aylarında vizyonda olması bekleniyor. 

 

 

1024 kez görüntülendi. / 27-02-2017 tarihinde eklendi.

Scroll