Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Edirneyi Keşfet”in maliyeti 500 bin lira | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
Edirneyi Keşfet”in maliyeti 500 bin lira

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, TÜRSAB ve Hürriyet gazetesince düzenlenen "Edirne'yi Keşfet" etkinliğinin belediyeye maliyetini açıkladı. Başkan Gürkan, tüm masraflarla birlikte "Edirne'yi Keşfet" etkinliğinin yaklaşık 500 bin TL’ye mal olduğunu açıkladı.
Belediye Başkanı Gürkan yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğim günden beri Edirne’ye yıllık ziyaretçi sayısını 10 milyon yapmayı hedefliyorum. Bu projede hedefim doğrultusunda attığım bir adımdır. Kamuoyunda etkinlikle ilgili rakamlar söyleniyor. Ben rakamın Edirne için az olduğunu düşünüyorum. Edirne önemli bir şehir. Yapılan etkinliğin Edirne’ye dönüşün olacağını düşünüyorum. 500 bin Edirne gibi değerli bir şehrin tanıtımı için çok değil” dedi.
 Aralarında Sedat Ergin, Yalçın Bayer, Jale Özgentürk, Erdal Sağlam, Uğur Gürses, Gila Benmayor, Melike Karakartal, Müge Akgün, Gökhan Kimsesizcan, Onur Baştürk, Nuran Çakmakçı, Ömür Gedik, Saffet Emre Tonguç, Sahrap Soysal, Mehmet Arslan, Sefer Levent ve Serkan Ocak gibi isimlerin olduğu dev kadro 3 gün boyunca Edirne’yi keşfetti.
Kentin tarihi yerlerini gezen, Edirne’nin lezzetlerini tadan,  kısacası Edirne’ye dair her şeyle buluşan usta yazarlar, gözlemlerini ve düşüncelerini köşelerinde paylaştılar, belki  bundan sonra da paylaşmaya devam edecekler. Ergin Yıldız.

KAYNAK:http://edirneyenigun.com

532 kez görüntülendi. / 20-04-2017 tarihinde eklendi.

Scroll