Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Ünisite Edirne - Edirne / Merkez | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 491 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  0 284 212 44 54
  Gsm
  Adres
  Şükrü Paşa Mahallesi Şerif Bilgen Cad. Ayşekadın 22030 - Edirne
  İl/İlçe
  Edirne / Merkez
  Semt/Mah.
  Üniversite / ŞÜKRÜPAŞA MAH.
  Mail
  info@unisite.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.unisite.com.tr

  Ünisite'li Olmak

  Biz, Ünisite’yi tasarlarken, önce üniversiteliyi dinledik. Elbet, ailesini de. İhtiyaçlarını, beklentilerini anlamaya çalıştık.

  Örneğin üniversiteli, “Hiç bir üniversiteli, kötü yaşam koşullarına, dayatmalara,  sıradanlığa mahkum değildir... edilemez!” mi diyor? Saygı duyduk, hak verdik, çözüm ürettik.

  Örneğin üniversiteli, “Benim yaşamım değerlidir... Her yerde, her alanda ona (örneğin kişisel gelişim eğitimleri, seminerler,  nitelikli sanat faaliyetleri, daha iyi yemek, spor, hobi, eğlence, oyun alanları... vb ile) değer katılmalıdır!” mı diyor? Saygı duyduk, hak verdik, çözüm ürettik.

  Örneğin üniversitelinin ailesi,  “O benim gözbebeğimdir. İyi, konforlu, güvenli bir mekânda, insan odaklı bir kurumun konukseverliğinde, kendi evinin sıcaklığında  yaşamalı.  Gözümüz arkada kalmamalı!” mı diyor? Saygı duyduk, hak verdik, çözüm ürettik.

  Ülkemizin geleceğini yaratacak modern, bilimsel ve özgür düşünceli üniversiteli gençler için, içinde çağdaş ve insani koşullarda, özgürce ve güvenli biçimde yaşayarak eğitimlerini sürdürecekleri, bilinenlerden çok farklı, özgün, yüksek kalite standartlarında yaşam alanları yarattık.

  Ünisiteli olmak, üniversitelinin ve ailesinin “olmazsa olmazları”nın, beklentilerinin, hayal ettiklerinin koşulsuz karşılandığı, “daha fazlası”nın sunulduğu bir dünyada yaşamaktır. Üniversitelinin, üniversiteli olmakla, çoktan hak ettiği bir dünyada...

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll