Kolaysehir.com Firma Rehberi.

RMS MOBİLYA - Edirne / Uzunköprü | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 370 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  Gsm
  Adres
  Demirtaş mah. Havsa Yolu Üzeri 3.Km Uzunköprü/Edirne
  İl/İlçe
  Edirne / Uzunköprü
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  rmsmobilya@gmail.com
  Web Sitesi
  http://www.rmsmobilya.com

  1968 yılında Uzunköprü’de halı satışı ile ticari hayatına başlayan RMS Mobilya, 3 kuşaktan beri dürüst ve güvenilir satış ilkeleri ile hareket ederek müşteri memnuniyetini esas alıyor.
  6 Haziran 2012’de hizmet kalitesini bir kademe daha ileri taşıyarak, Uzunköprü dışına açtığı 3bin m2’lik showroomu Trakya’daki en büyük mobilyacılar kervanına katılan RMS Mobilya, 1.yılında özel kampanyaları ve 400’e yakın ürün çeşidiyle misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyuyor.
  Uzunköprü RMS Mobilya, yaşam alanlarınıza şıklık katmak için hizmetlerine devam ediyor.

  RMS MOBİLYA

  uzunkopru-mobilyaUzunköprü’nün en seçkin mobilya markalarından biri olan RMS MobilyaUzunköprü mobilya ve dekorasyon alanına yön veren mobilya markalarının başında yer alıyor.
  Uzunköprü’de klasik ve modern tarzda mobilya ve aksesuarları bulabileceğiniz  RMS Mobilya markası altında toplanan bir çok yerli ve yabancı firma olup, ürün yelpazesinde ki çeşitliliği, tartışılmaz kalitesi ve farklılığıyla, yaşamı ile doğru orantılı kaliteyi, şıklığı, konforu evine, ofisine ve yaşadığınız her mekana yansıtmak isteyenlerin ilk adresi oluyor. Uzunköprü’de salon takımı, yatak odası, genç odası ve yaşam için gerekli olan tüm ürünlerle, evinize şıklık katacak aksesurları en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Uzunköprü RMS Mobilya, mobilyalarda kullanış rahatlığı ,modern çizgileri en hesaplı fiyatlarla sunuyor, rahatlık ve görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmek ,hedef pazarda liderliği yakalamak için çalışıyor.

  Dekorasyonu bir bütün olarak ele alan, mekana özel tasarımlar üretip, zevklerinizden yola çıkarak işlevsel, kaliteli, sadece size özel mobilyalar sunan RMS Mobilya, Uzunköprü’de ki diğer mobilyacılardan sıyrılarak kendi farkını ortaya koyuyor. Mobilyaları bir araç olarak değil, yaşamınıza renk katan birer detay olarak görüyor.

  Uzunköprü mobilya firmaları arasında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, RMS Mobilya sürekli yenilenen mobilya sektöründe yeni ürünler ile hizmetinizde.

  Yaşadığımız son teknoloji ürünleri zamanında her şey insanın rahatı için daha gelişmiş bir hale geliyor. Ergonomik olarak tasarlanmış  bir yatak odası veya bir oturma grubu sizin daha fazla dinlenmenizi sağlar. Eğer kullandığınız yatak odası veya oturma grubu gerekli sağlık taramaları yapılmamış ise  kullandığınız süre boyunca gerek ağrı gerek çeşitli hastalıklarla size kendini belli edecektir. Uzunköprü Mobilya sektöründe RMS Mobilya ürünleri tüm sağlık çalışmalrı yapılmış ürünler satarak insan önemlidir diyor. Uzunköprü Mobilya ihtiyaçlarınıza geniş ürün yelpazesi ile de RMS mobilya hizmet veriyor. RMS Mobilya Uzunköprü Mobilya devi olmak için çalışmalarını sürekli yeniliyor. UZUNKÖPRÜ MOBİLYA RMS

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll