Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Modern Karton Ambalaj - Tekirdağ / Çorlu | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
Modern Karton Ambalaj
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 402 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ahmet Eren
  Fax
  (282) 655 64 48
  Gsm
  Adres
  Ulaş OSB Mah. D100 Cad. No: 77/33 59930 Ergene / Tekirdağ
  İl/İlçe
  Tekirdağ / Çorlu
  Semt/Mah.
  Ulaş / OMURTAK MAH.
  Mail
  Web Sitesi

  Eren Holding, kağıt grubunda Türkiye’nin en büyük Oluklu Mukavva kağıt üreticisi olan  Modern Karton  ve atık kağıt toplama ve balyalamada ülkenin birçok yerinde faaliyet gösteren  Eren Kağıt  şirketleri ile sektörün öncüsü konumundadır.

  Atık kağıdın toplanmasını sağlayan  Eren Kağıt  ve üretiminin tamamını bu atık kağıtları kullanarak gerçekleştiren  Modern Karton, Eren Holding’in çevreye duyarlı büyüme politikasını da desteklemektedir.

  Modern Karton, son yatırımları ile birlikte yıllık üretim kapasitesini 1.000.000 tonun üzerine çıkarmış ve üretiminin bir kısmını da ülke ekonomisine katkı sağlayacak şekilde yurt dışına ihraç eder pozisyona getirmiştir.

  Modern Karton, 2015 yılı içinde 350 milyon € yatırım bedeli ile devreye aldığı beşinci kağıt tesisiyle yıllık üretim kapasitesini 1.050.000 ton’a çıkartmış bulunmaktadır.

  Artan kapasitesiyle, Türkiye’nin en büyük kağıt üreticisi konumunda, Avrupa’nın ise en büyükleri arasında yer almaktadır.

  Modern Karton Sanayi ve Tic. A.Ş. 441.000 m² açık 138.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesisindeki üretim teknolojisi ve otomasyon sistemiyle kağıt sektöründe dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip firmalarından biridir. Türkiye’de sektörün lideri konumundaki Modern Karton ülkemiz oluklu mukavva kağıt ihracatının neredeyse tamamını tek başına gerçekleştirmektedir.

  Üretiminde % 100 atık kağıt kullanan tesis yılda 10 milyon yetişkin ağacın kesilmesini önlemektedir.

  Kuruluş bu özelliği ve 35 milyon $ değerindeki arıtma sistemiyle tam bir çevre dostudur.

  Rekabetçi gücünü en üst seviyeye çıkaran ürünler ve stratejiler geliştirmeyi hedefleyen Modern Karton, bu vizyonuyla ürünlerinin dünya pazarında satılabilir konuma gelmesini sağlayacaktır. 

  Yönetim Politikası
   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll