Kolaysehir.com Firma Rehberi.

MARMARA MOBİLYA - Edirne / Merkez | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 474 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  Gsm
  Adres
  Kocasinan Mah. Ahmet Çaliskn Cad. No:4 Binevler Edirne
  İl/İlçe
  Edirne / Merkez
  Semt/Mah.
  Üniversite / KOCASİNAN MAH.
  Mail
  info@marmara-mobilya.com
  Web Sitesi

  Marmara mobilya; İPEK ve ÖZDİLEK markalarının ürün gruplarını en seçkin aksesuar tasarımlarıyla birleştiriyoruz. Çağdaş ve farklı konseptimizle mobilya mağazacılığına yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Politikamız en uygun fiyatta, en kaliteli ürün ve en son trend modelleri bir araya getirmek. Amacımız ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekonomik, modern ve fonksiyonel ürünlerle sizleri buluşturmaktır. Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ile devamlı kendimizi yenilemektir.

  MARMARA MOBİLYA

  edirne-marmara-mobilyaEdirne Marmara Mobilya, kurulduğu günden itibaren alışılagelmişin dışında dayanıklı, konforlu, kaliteli ve fonksiyonel ürünler ile hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen moda anlayışına paralel olarak tasarımlarını yenileyen Edirne Marmara Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla mobilya sektöründeki yerini sağlamlaştırıyor. Özdilek ve İpek Mobilya’nın ürünlerini de bünyesinde barındıran Marmara Mobilya, mobilya sektöründe devleşmiş markaları en iyi seçenek ve en uygun fiyatlarla satışa çıkarıyor. İstediğiniz konsepte, renkte, ağaç kalitesinde ürün seçeneğini sahip olabileceğiniz bir mobilya mağazası. Hayalinizi gerçeğe dönüştürme imkanına sahip olabileceğiniz mobilya mağazası Marmara Mobilya mağazası. Eviniz, iş yeriniz, yazlığınız sizin zevkinize göre yerleştirmek isteyeceğiniz en özel mekanlardır. Yaşam alanlarımızdır. Ergonomik, fonksiyonel, şık tasarımlarla hayatınızı dilediğiniz güzellikte yaşayın.

  mobilya-marmara-edirneEdirne mobilya sektörünün devi Marmara Mobilya kaliteli, rahat, kullanılabilirliği kolay malzeme seçenekleriyle son moda ürünleri müşterilerine sunuyor. Edirne‘de mobilya sektörünün öncülerinden Marmara Mobilya, sürdürülebilir değer yaratmak için, güçlü ve güvenilir bir marka olup her konuda müşterilerine fayda sağlamayı amaçlıyor. Aldığınız bir yatak bir koltuk takımı değil sadece. Beden sağlığınız için rahatlığınız için yaptığınız seçimlerdir. Konforunuza, rahatlığınıza, sağlığınıza değer veren sizi sizden önce düşünen mobilya mağazası Edirne Marmara Mobilyadır.

  Etiksel davranışları ve sorumluluk bilinciyle davranıp değerlerini,  ilkelerini hayatın her alanında yaşatıyor. Müşterilerinin isteklerini ürünlerini ile entegre edip hayata değer katıyor. Edirne mobilyaEdirne mobilyacı ve Edirne mobilyacılar arayışlarınız Marmara Mobilya’da son bulacaktır. Marmara Mobilya yaşam alanınıza değer katmak için çalışmaya, sektöründe öncü marka olmaya devam ediyor. Aradığınız en yeni ürünler ise sizin de adresiniz Marmara Mobilyadır.

  mobilya-edirne-marmaraEdirne yatak odası, Edirne salon takımlarıEdirne oturma grupları ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Marmara Mobilya, Edirne mobilya sektöründeki sağlam duruşuyla müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Takım dışında almak istediğiniz masa, sandalye, zigon gibi ürünlerde de çeşit, renk ve ödeme seçenekleriyle müşterilerine hizmet veriyor.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll