Kolaysehir.com Firma Rehberi.

KOTİLOĞLU KERESTE FABRİKASI - / | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
KOTİLOĞLU KERESTE FABRİKASI
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 363 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  0545 790 77 00
  Adres
  İstasyon Mah. Eski Tekirdağ Cad. Yeni Keresteciler Sitesi 13/1 Kirişhane-Edirne
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  kotiloglukereste@hotmail.com
  Web Sitesi

  KOTİLOĞLU KERESTE FABRİKASI

  Kotiloğlu Kereste Fabrikası, 1970 yılında Edirne’de kuruldu. Aile şirketi olan Kotiloğlu Kerestecilik, babadan oğula geçen mesleki bilgilerle sektörün en büyük firmalarındandır. Mikail Kutlu ve Emrullah Kutlu tarafından yönetilmektedir. Kotiloğlu Kereste Fabrikası, engin tecrübesi ve deneyimiyle uluslar arası çalışan bir şirkettir. Edirne ve Bulgaristan’da bulunan fabrikaları ile ticaretini uluslar arası düzeyde gerçekleştirmektedir. Edirne kereste sektöründe her zaman lider olan firma, birçok işletmenin de ufkunu genişleterek, kerestecilik sektörünün sürekli olarak gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

  Kullandığı tomrukları Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan’dan ithal eden firma, bu sayede hem ihracat hem de ithalat yapan bir firma olarak yükselmektedir. Ayrıca firma, birçok kurum ve kuruluşun çalışmalarını da gerçekleştirmektedir. Bunlardan birkaçı: Edirne Adalet Sarayı inşaatı, Toki 2-3-4 ve Tredaş’ın yeni binasıdır. Bu ve benzeri birçok projede Kotiloğlu Kereste Fabrikası’nın imzası bulunmaktadır.

  Kurum ve özel sektör ayırt etmeden bünyesindeki tecrübeli kadrosu ile proje bazlı çalışmalarda kendisini kanıtlamış olan Kotiloğlu Kereste Fabrikası çalışmalarına devam etmektedir.

  Kotiloğlu Kereste Fabrikası; inşaatlık doğramalık kereste, lambiri, tavan tahtası, römork tahtası gibi seçeneklerle verdiği hizmetin her zaman arkasında durmaktadır.

  Firma; Sarıçam, Ladin ve Göknar gibi kereste cinslerini de ürünlerinde kullanmaktadır.

  Edirne kereste sektörünün öncülerinden olan Kotiloğlu Kereste, 1970 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Aile şirketi olan Kotiloğlu Kerestecilik, baba-oğul olan Mikail ve Emrullah Kutlu tarafından yönetilmektedir. Şirketin kendisine ilke edindiği en önemli misyonu, orman ürünleri sektöründe istikrarlı büyümek ve mevcut imkanları en verimli şekilde kullanarak hizmet sunmaktır. Kotiloğlu Kerestecilik, yılların verdiği engin tecrübe ve deneyimle sadece Edirne kerestecilik sektöründe sınırlı kalmayıp, uluslararası da çalışmaktadır. Edirne ve Bulgaristan’da bulunan fabrikaları ile ticaretini uluslararası düzeyde gerçekleştirmektedir. Edirne kereste sektöründe her zaman lider olmak isteyen Kotiloğlu Kerestecilik, Edirne Kerestecilik sektörünü de canlandırmıştır. Yaptığı uluslararası ticaretler ve Edirne’deki çalışmaları ile adını duyurmuştur.

  Sektördeki yenilikleri takip ederek çalışmasını sürdüren Kotiloğlu Kerestecilik; sarı çam, ladin, göknar gibi kereste cinslerini ürünlerinde kullanmaktadır. Aynı zamanda firma; inşaatlık, doğramalık, lambiri, tavan tahtası ve römork tahtası çeşitlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Kullandığı tomrukları Bulgaristan, Romanya ve Yunanistan’a ithal eden firma, bu sayede hem ihracat hem de ithalat yapan bir firma olarak Edirne tomruk ve Edirne Kerestecilik alanında kendisini göstermektedir. Kotiloğlu Kerestecilik, Edirne tomruk sektöründe de kendini kanıtlamıştır. Ayrıca Edirne Kerestecilik kurum ve kuruluş çalışmalarından birkaçı olan Edirne Adalet Sarayı İnşaatı, Toki 2-3-4 ve Tredaş’ın yeni binasında da imzası bulunmaktadır. Bu ve benzeri birçok projede Kotiloğlu Kereste Fabrikası’nın imzasına rastlamak mümkündür. Çeşitli kurum, kuruluş ve şahıs şirketleriyle olan çalışmaları, şirketi Edirne Kerestecilik sektöründe ilk sıraya yükseltmektedir. Bu anlamda ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır.’ ilkesini savunan bir şirkettir.

  Babadan oğula geçen mesleki bilgilerle sektörün en büyük firmalarından olan Kotiloğlu Kereste Fabrikası, yaptığı çalışmalarla kendisini göstermiş olup, çeşitli kurum, kuruluşlar ve şahıs şirketleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Orman ürünleri sektöründe örnek alınan, lider ve öncü firma olmak, Kotiloğlu kereste Fabrikası’nın en büyük vizyonudur. Böylece birçok işletmenin de ufkunu genişleten firma, Edirne kerestecilik sektörünün sürekli gelişmesine katkıda bulunmuştur. Kurum ve özel sektör ayırt etmeden, verdiği hizmetin her zaman arkasında duran,  bünyesindeki tecrübeli kadrosu ile proje bazlı çalışmalarda kendisini kanıtlayan Kotiloğlu Kereste Fabrikası çalışmalarına devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll