Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Erasta AVM - Edirne / Merkez | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 576 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  Gsm
  Adres
  Talat Paşa Cd. No: 59 Merkez-Edirne
  İl/İlçe
  Edirne / Merkez
  Semt/Mah.
  Üniversite /
  Mail
  info@erastaedirne.com
  Web Sitesi
  www.erastaedirne.com/

  ERASTA EDİRNE AVM
  ERASTA EDİRNE EMLAK GELİŞTİRME ve YATIRIM A.Ş. şirketince Edirne Merkez’de, 97.310 m2 toplam kullanım alanına, 35.000 m2 toplam kiralanacak bölüme sahip “Erasta Edirne AVM Projesi” inşaatı halen devam etmektedir. Hayata geçirilmesi düşünülen Erasta Edirne AVM projesinde olacak bölümler şunlardır. 829 araçlık büyük bölümü kapalı katlı otopark, 190 adet yerel, ulusal ve uluslararası markalara kiralanacak mağaza, Ortak eğlence alanı, Fitness Salonları, Sinema Salonları.

  Yapılacak Alışıveriş Merkezinin arsası ERASTA EDİRNE EMLAK GELİŞTİRME ve YATIRIM A.Ş. firmasına aittir. Proje kapsamında Erasta Edirne Alışveriş Merkezinde 1 Zemin Kat, 1 Asma Kat, 2 Normal Kat ve 4 Bodrum katı bulunacaktır.

  Edirne Erasta AVM Mağazaları içinde ulusal ve uluslararası markalar dışında yerel markalarda yer alacak. Bu şekilde yerel markalar projeden yararlanabilecekler.Alışveriş Merkezinin ana giriş kapısı Talat Paşa Caddesi tarafında ( ana cadde ) olacaktır.  Ana giriş kapısı bölümünde Talat Paşa Caddesi cephesinde kafeterya ve restoranlar bulunacaktır. T.C. EDİRNE BELEDİYESİ ile ERASTA EDİRNE EMLAK GELİŞTİRME ve YATIRIM A.Ş. arasında sağlanan anlaşma gereğince klasik alışveriş merkezlerine ait modern mimari ile Edirne’nin tarihsel yapısı ve yerel mimarisi ile bütünleşik bir mimari tasarım yapılmıştır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll