Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Edirne Merkez MTSK - Edirne / Merkez | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 295 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  284) 2129308
  Adres
  Mitatpaşa Mah. No:21 Merkez / EDİRNE
  İl/İlçe
  Edirne / Merkez
  Semt/Mah.
  Balıkpazarı / MİTHATPAŞA MAH.
  Mail
  info@edirnemerkezmtsk.com
  Web Sitesi
  http://www.edirnemerkezmtsk.com/

  >Hakkımızda

  1988 yılında Edirne de ilk olarak kurulan Edirne Özel Merkez Sürücü Kursu , 27 yıldır sürücü kursu sektöründe öncü konuma gelerek lider kurum olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  Sürücü Kursu sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylarına sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir. Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir. Bir eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple EDİRNE MERKEZ Sürücü Kursu Eğitim Kurumları'nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır. Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

  Kalite yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politakımıza bağlı olarak da .EDİRNE MERKEZ. Sürücü Kursu hizmet kalitesinin standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standartını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

   

  MİSYONUMUZ

  Sürücü eğitimini ulaştığı en üst düzeyde, kaliteli bir yapı içinde, uygun ekonomik kosullarda topluma sunmak,

  Sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,

  5 Adet Son Model Eğitim araçlarımız ve 7 kişilik Uzman egitimcilerimiz ile hizmet vererek,sürücü adayının yetişmesine katkıda bulunmak.

   

  VİZYONUMUZ

  Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamakve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük egitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayi hedefliyoruz.

  Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

  Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

  Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

  Uluslararası kabul görmüş standartları,yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll