Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Desibel Müzik Stüdyo - Edirne / Merkez | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 797 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  Gsm
  Adres
  Kocasinan Mh Muammer Aksoy Cad Laleli İş Mrkz 16 sok No:04 Kutlutaş Edirne
  İl/İlçe
  Edirne / Merkez
  Semt/Mah.
  Üniversite / KOCASİNAN MAH.
  Mail
  desibel22@hotmail.com
  Web Sitesi
  www.studiodesibel.com

  Stüdyo Desibel 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Geniş ve ferah kullanım alanıyla müzikseverlere hizmet vermektedir. Stüdyomuzda; prova ve kayıt yapılmaktadır. Müzik aletleri satışı ile ikinci el enstrüman alım-satımı yapılmaktadır. Ayrıca stüdyomuzda gitar (elektro, bas, klasik) , davul (bateri) , keman, bağlama, flüt, çello, piyano kursları verilmektedir. Derslerimiz haftada 1 ayda toplam 4 saat birebir olarak özel ders şeklinde yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak grup dersleri de düzenlenmektedir. Amacımız; öğrencilerimiz arasından orkestra kurmak,müzik grubunun nasıl olacağı konusunda destek vermektir. Düzenlediğimiz  konserlerde onlara sahne deneyimi ve performansı yaptırmaktayız. Edirne’de ki yerel müzisyenlerin ve Trakya Üniversitesin’de ki grupların seslerini ulusal boyuta taşıyarak kentimize kültürel katkı yapmaktır.

   

  Edirne müzik denince akla ilk gelen isim olan Desibel Müzik Stüdyo, yolu ‘müzik’ten geçen herkesi dünyanın en iyi enstrümanlarıyla buluşturuyor. Edirne müzik stüdyosu alanında zirveye yerleşen Stüdyo Desibel, müziği sevdirmek,müziğe yeni başlayanları bilgilendirmek, profesyonel müzisyenlerin her türlü ihtiyacına ve arayışına çözüm bulmak, müzikle hobi olarak ilgilenenleri ise birbirinden çekici ürünleri sayesinde birer müzik tutkununa çevirmek hedefiyle yoluna devam ediyor.

  Edirne müzik sektöründe 2008 yılından beri hizmet veren Stüdyo Desibel, kaliteli enstrümanları müzisyenlerle buluşturuyor. Edirne müzik stüdyosu, Edirne demo kaydıEdirne müzik kursu arayışlarının noktalandığı Stüdyo Desibel, müzikseverlerin her türlü ihtiyacına cevap veriyor.

  EDİRNE DESİBEL MÜZİK STÜDYO HİZMETLERİ

  Stüdyo Desibel, vizyonsal sanat bilincinin gelişmesi, gerçek sanatçının hak ettiği değeri görmesi için her türlü girişime destek olmayı görev biliyor. Gençlerin ruhlarını sanatla ve müzikle eğitmek olduğunu savunan ve Edirne’de müzik kursları veren Edirne Stüdyo Desibel ayrıca; Edirne klasik gitar kursuEdirne elektro gitar kursuEdirne bateri kursuEdirne keman kursuEdirne piyano kursuEdirne çello kursu ve Edirne yan flüt kursu olarak da hizmet veriyor.

  MÜZİK EVRENSELDİR

  Müziğin, dünya üzerinde yaşayan en önemli ortak dil oluşundan hareketle, nota eğitimine ağırlık verilerek geleneksel ve evrensel müzik verilerinin kursiyerlere aktarılması konusunda görev üstlenen Stüdyo Desibel, Edirne müzik aletleri satışı ve Edirne 2.el müzik aletleri satışı da yapıyor. ‘Müzik evrenseldir’ felsefesini benimseyen, müziği sevdiren ve müzisyenlere destek veren Edirne Stüdyo Desibel, müşteri memnuniyetini esas olan uygun fiyat ve hizmet anlayışı ile müzik tutkunlarının vazgeçilmez adresi oluyor. Edirne müzik stüdyosunda notalara hayat verecek, kendinizi müziğin ritmine kaptıracaksınız.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll