Kolaysehir.com Firma Rehberi.

Ada Ambalaj - Sakarya / Erenler | Kolaysehir.com Firma Rehberi.
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 474 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Fax
  0 2642290033
  Adres
  Yeni Mah. Yeni Karasu Yolu Cad. Özcanlar İnşaat Yanı No: 34/1 Erenler / Sakarya
  İl/İlçe
  Sakarya / Erenler
  Semt/Mah.
  Erenler / YENİ MAH.
  Mail
  Web Sitesi
  www.sakaryakoli.com

  Ada Ambalaj

  Kurulduğumuz günden bu yana kalite politikamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermek ve yapmış olduğumu tüm üretimlerde aynı kalite standartlarını yakalamak, müşteri memnuniyetinde en iyi verimi almaktır.

  Ada Ambalaj olarak, müşteri memnuniyetinde yakalamış olduğumuz başarı bizlere onurla ve daha yenilikçi fikirlerle yolumuzda ilerlememizi sağlayan en önemli faktördür.

  Yapmış olduğumuz üretimlerde amacımız, kalite standartlarını her koşulda gerçekleştirmek, geliştirmek ve daha ileri teknolojilerle üretimde en kaliteli işlere imza atmaktır. Üretimlerde kullandığımız malzemelerde kaliteden asla ödün vermememiz en temel kuralımız olup, bu kuralımızdan asla taviz vermemekteyiz.

  Ürünlerimiz

  Seperatörlü Koli
  Tutmalıklı Kesimli Koli
  Teleskopik Tava Koli 
  Geçmeli Tabanlı Kutu 
  Dar Kesimli Kutu
  Çökme Tabanlı Kutu
  Çift Taraflı Bindirmeli Koli
  Standart Koli
  Tam Kapaklı Koli
  Lokum Kutusu
  Ayakkabı Kutusu
  Pizza Kutusu

  Ada Ambalaj olarak amacımız, ambalajlama teknolojilerinde kazandığımız tecrübeyi ve bilgi birikimin en iyi şartlarda tüm müşterilerimize iletmektir.

  Firmamız bu amaçtan hareketle en iyi, en doğru, en hızlı ve güvenilir paketleme çözümlerini hizmetinize sunmaktır. Size en iyi tasarımları, en kaliteli şekilde sunabilmek için geliştirilen makinaları ve ürünlerimizi sizlere temin ederek hayalinizdeki ambalajlama şeklini gerçekleştirebilirsiniz.

  Makine parkurumuz ve işinde uzman ekibimizle elimizden geleni değil, elimizden gelenin daha fazlasını yapmak, alanımızda sürekli kendimizi geliştirmek ve en iyi olmak amaçlarımızın başında gelmektedir.

  Ada Ambalaj olarak hedeflediğimiz, başarı yolunda kalite ve güvenle hızlı adımlarla ilerlerken sizler gibi alanında uzmanlaşmış şirketlere de hizmet vermek ve değerli müşterilerimiz ve referanslarımız olarak görmekten mutluluk duyarız.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll